Kurumsal

Neden AidatTR ?

Kent yaşamına entegre olma ve belli standartlara göre hareket etme zorlaşmaktadır. Kent yaşamının vazgeçilmezi haline gelen site, apartman, villa köyleri ve toplu konut alanları sürekli artmaktadır. Ortak yaşam alanl..

Misyon

"Şeffaf Yönetim Kapınız" Site yönetiminde sektöründe yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, ulusal, toplumsal ve kurumsal sorumluluk bilincine sahip ekiple; Bilim ve teknolojik gelişmelere ..

Vizyon

AidatTR katılımcılık esaslı farklılıklara saygı duyan, özgürlükçü bir kurum kültürü içinde, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi, disiplinli, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayan, yeniliği re..

Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası – AidatTR™ AidatTR Web Uygulaması, Mobil Uygulaması ve hizmetlerinin çevrimdışı destek hizmetleri aracılığıyla toplanan bilgiler için g..

Hizmet Şartları

Yazılım Ürünü Kullanım Lisansı ve Mesafeli Satış Sözleşmesi Bu sözleşme MATGIS BİLİŞİM (SATICI) ile MÜŞTERİ arasında YAZILIM ÜRÜNÜ KULLANIM LİSANSI ve GARANTİ SÖZLEŞMESİ ko..